Hakkımızda

Hakkımızda

Erenköy Turizm ve Seyahat Acentesi Tic. Ltd. Şti. uzun yıllar turizm sektöründe faaliyet göstermiş deneyimli ve dinamik personeliyle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Profesyonel yaklaşımı ve sürekli hizmet anlayışıyla sizlere sorunsuz seyahat, planları sunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun bir şekilde hizmet verebilmek adına en geniş ürün ve hizmet yelpazesini oluşturan Erenköy Turizm ve Seyahat Acentesi turizm hizmeti sektörünün öncü markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Hizmet sunma anlayışında müşteri memnuniyeti seyahat güvenliği kaliteli V.I.P hizmeti ve üstün teknoloji, gibi vazgeçilemez.
Kriterleri  kendisine amaç edinen şirketimiz bunun yanı sıra cazip fiyat ve  ödeme koşulları ile üstün hizmete erişimi kolaylaştırmaktadır.

Şirketimiz sizlere yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, otel konaklamaları  konusunda en uygun çözüm ve alternatifler sunan kurumsal bir seyahat acentesidir.

“Kurumsal seyahat acenteniz” sloganı ile hizmet vermeye başlayan şirketimiz önceliği  müşteri memnuniyeti ve mutlu müşterilerdir, İş dünyasının değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı bir şekilde cevap verebilen markamız, bu sayede sektörün öncü firmalarından olmayı başarmıştır.

Sadece iş dünyasının iş ihtiyaçları için değil, Türkiye’yi ve Dünyayı keşfetmek isteyen yerli ve yabancı turistlerimiz için  Kış Turizmi, Doğa ve Yayla Turizmi, Deniz Turizmi, Tarih ve kültür Turizmi ve iş toplantısı organizasyonları siz değerli müşterimiz için düzenlemekteyiz ayrıca gemi seyahatleri ve lüks yat turları gibi farklı hizmetleri.

Bünyesinde bulundurarak müşterilerimize alternatif hizmet sunan şirketimiz farklı etkinlikler ve ihtiyaçlara da cevap vermektedir.

Müşterilerine sadece hizmet sunma değil, hizmetlerin yanı sıra değer yaratma esasını benimseyen  firmamız, dinamik ekibi ile her zaman kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Şirketimiz  çatısı altında sunduğumuz hizmetlerde önceliklerimizden birisi de müşterilerimizin seyahatlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktır.

Operasyonların ilk aşamasından son aşamasına  kadar olan zaman içerisinde her adımı detaylı bir şekilde planlayarak sorunsuz bir hizmet anlayışı ile Erenköy Turizm Ve Seyahat Acentesi siz değerli müşterilerimizin seyahatlerini daha da keyifli bir hale getirmektedir. Firmamızın Fiyat politikasındaki  prensipleri dâhilinde en uygun fiyatları, en uygun ödeme planları ile siz değerli müşterilerimize sunarak, Tüm seyahatlerde ilk tercih olmayı başarmıştır.

Şirketimiz Dünyadaki 100’ü aşkın havayolunun ve 700.000 üstünde ki otellerin yetkili acentesidir. Firmamız A sınıfı seyahat acentesi olup, Kültür ve Turizm Bakanlığı İşletme belgeli ve direkt bu bakanlığa bağlı faaliyet gösteren bir seyahat acentesidir. 

TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteler Birliği) üyesidir.

Müşterilerimize ofis çalışma saatleri olan hafta içi ve hafta sonu  günleri 09.00 – 18:00 saatleri dışında acil durumlar için nöbetçi telefon hattı ile haftanın 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.